Social Media

Tipy na cvičení doma

 To do list je plný, ale nakonec jsem se rozhodla přidat nový článek i přesto, že se jeho psaní na mém seznamu povinností dnes neobjevilo. Ale zrovna jsem si dopila odpolední kafe, které si ráda zpříjemňuju scrollováním tumblr (však už mě znáte) a řekla jsem si, že už to nebudu dál oddalovat a článek zveřejním ještě dnes. Doufám, že z něj budete mít radost:) Moc bych vám chtěla poděkovat za všechny komentáře, které mi tu necháváte a jste tu se mnou i přesto, že se tu nové posty objevují spíše sporadicky než pravidelně. Když se ale spojí životní změny (update coming soon👀), první jarní dny, kterých se musí využít a trávit je venku, a kontrolka v hlavě, která mi nakazuje se nepřepínat a stále myslet na svoje zdraví, blog a další sociální sítě musí jít stranou. Pokud byste ale strádali a stále ještě rádi blogy čtete, doporučuju nový blog mé kamarádky Zorky, který vás bude určitě bavit💛

Photo 07.05.2021 18 02 09

A když vás tu tak zanedbávám, musím vám to vynahradit! Přichystala jsem tedy pro vás další workoutovou inspiraci, protože tohle téma je něco, co vás běžně (i na mém instagramu) zajímá nejvíce. Tak si odkazy nebo rovnou celý článek uložte, ať se k němu můžete kdykoliv vrátit a jednoduše si jen jakýkoliv workout vybrat. Snažila jsem se tentokrát vybrat různé tipy, ať je ta inspirace různorodější.

12 min tabata
15 min abs & butt s odporovou gumou
8 min abs & HIIT
Podle growingannanas cvičím hrozně moc ráda. Vím totiž vždycky na 100 %, že si dám pořádně do těla! Navíc mi vyhovuje, že většina jejich workoutů nemají žádná opakováníO:) A její tabaty jsou navíc ty nejzábavnější workouty (good music included).

45 min total body
Včetně zahřátí a protažení na konci (ale klidně se zahřejte a protáhněte podle sebe, uplně dostačující to ve videu není). Nobadaddiction bych rozhodně nedoporučila žádným začátečníkům. A to ne kvůli obtížnosti, ale spíše kvůli provedení slečen, které ve workoutech cvičí. Nevím, kde ty holky braly, ale rozhodně to nejsou žádné profesionálky a jejich provedení není stoprocentně správné. Kombinace cviků mě ale u workoutů tohoto kanálu moc baví, takže se jimi jen isnpiruju a na video se už pak radši nedívám.

45 min total body
Opět s rozcvičením i cool downem. S tím opakováním jsem to myslela vážně! No repeat workouty jsou moje nejoblíbenější a Heather patrí mezi favoritky. Pokud jste podle ní ještě necvičili, určitě ji vyzkoušejte. Navíc má na svém kanále i 12týdenní výzvu.

další tipy:

30denní challenge večerní jógy s Kassandrou
Já na ty challenge prostě ais nejsem. Nikdy se mi žádná nepovede dotáhnout do konce, haha. Po ranní vydala Kassandra i bed time jógu a můžu vám ji jen doporučit. Bude se vám po ní krásně spát a hezky si protáhnete tělo po celém dni, ať už jste dělali cokoliv.

Instagramové workouty se Sami Clarke
Na Sami jsem přišla díky mé ségře, která mi ji doporučila. Od té doby si nenechám ujít jediný vlog, ale ráda podle ní i cvičím. Její krásná postava vás bude motivovat a cvičení vás určitě budou bavit. Můžete si u ní vybrat workouty na různé partie, total body, hiit i něco pomalejšího.

Mobility trénink s Martinou Takáčovou
Mobility workouty jsou přesně ty, co vypadají děsně jednoduše, ale přitom si u nich dáte opravdu do těla. A to nemluvím o HIIT trénincích, které má Martina společně s Tatianou Židekovou. Holky dělají i online tréninky, kde se může každý zapojit. Sledujte jejich posty i uložená storiečka!


Photo 07.05.2021 17 59 57

Photo 07.05.2021 17 59 59

Photo 07.05.2021 18 00 11
Krásný workout set mám od LÍYOGA

A to bude pro dnešek vše. Doufám, že jsem vás teď pořádně namotivovala k pohybu a vidíme se (snad) brzy!

G

7 komentářů

 1. Jé Gabi, moc děkuju za zmínku o mém blogu! ❤️ To abych rychle napsala nový článek. �� A docela jsi mě namotivovala - aspoň tu jógu s Kassandrou bych mohla opět začít. ��

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Vůbec není zač Zori! Doufám, že budeš mít spoooustu čtenářů, protože si to zasloužíš❤️ A jsem ráda, že tě Kassandra chytla! Já se těším, až bude doma vypadat jako domov a budu moct do své rutiny taky něco zakomponovat:D

   Vymazat
 2. Skvělé tipy! Cvičení doma jsem si díky covidu hodně oblíbila! :)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Tak to je skvělé, že ti k tomuhle covid dopomohl:))

   Vymazat
 3. Spoustu tipů, které určitě někomu pomůžou :) Já ale na cvičení doma moc nejsem :)

  Another Dominika

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Děkuju za komentář:) Však to je jasné, že každému vyhovuje něco jiného:))

   Vymazat
 4. Máš moc pěknou postavu :-) . Také bych tak chtěla jednou vypadat, ale je přede mnou ještě daleká cesta :-D . Také se snažím doma cvičit, ale to spíš přes zimu. Od jara do podzimu si jdu radši zaběhat ven. Venku mě to baví tak nějak víc a ještě mi přijde, že si během dokážu dát pořádně do těla :-) . Když mám blbou náladu, tak běžím rychle, že myslím, že to bude moje poslední :-D . Speciálně kvůli běhání jsem si koupila fitness náramek Xiaomi Mi Band 6 , tak jsem kolikrát dost překvapená, jak rychle tu svoji vzdálenost uběhnu :-) .

  OdpovědětVymazat

Instagram

Theme by STS