Social Media

Sat&Sun

14.3.-9

Jaký jste měli víkend? Doufám, že jste si ho užili, co to šlo a teď jste skvěle připraveni na nový týden, který začíná tak krásným slunečným pondělím!
Jak jsem už říkala, já jsem měla víkend nepracovní, takže jsem ho strávila se super lidmi v Praze. A program byl také více než skvělý! Dobré jídlo, procházky venku i pokukování po jarních kolekcích, zkrátka odpočinek od všech povinností. A největším plánem byl koncert Years&Years! Čekání před Forem Karlín nám ta šílená zima opravdu neulehčovala. Ale když je sranda, uteče to mnohem rychleji a to, že vám mrznou nohy, už skoro ani necítíte:D. A navíc koncert byl taaak boží! Příjemně překvapila i předkapela Klyne a o Years&Years se nedá vůbec pochybovat. Olly byl tak roztomilý, že jsme ho hltali nejen ušima ale i očima.

Všechny random fotky z víkendu uvidíte v některém z dalších článků. Dnes vám ukážu outfit z neděle, kdy bylo úkolem se obléct teple a hlavně pohodlně, protože po pěti hodinách spánku opravdu nechcete řešit to, že vás někde něco škrtí apod. Vzala jsem si tedy svůj nejteplejší a zároveň nejoblíbenější oversized svetr/rolák, k němu pololesklé legíny a zbytek už znáte. A slibuju, že tenhle kabát už neuvidíte. Doufám, že ho tu už nemáte plné zuby:D Já ho zbožňuju i přesto, že ho nosím skoro denně a ještě se mi neokoukal.

14.3.-6

14.3.-1

14.3.-5

14.3.-7

14.3.-10

14.3.-2

14.3.-4

14.3.-8

14.3.-3

Za fotky moc děkuju Martinovi.

Roll Neck Sweater - Mango
Leggings - Reserved
Boots - Mango
Coat - Zara
Clutch - H&M
Rings - H&M

Mým příštím hudebním cílem je Kygo, jdete někdo taky?
Přeju úspěšný týden♥
G

16 komentářů

 1. Mně se tvůj kabát teda vůbec neokoukal,náhodou je boží 😍

  OdpovědětVymazat
 2. Mně se tvůj kabát teda vůbec neokoukal,náhodou je boží 😍

  OdpovědětVymazat
 3. Hezké ;-). Jednoduché, ale sladěné. A hezky se směješ, což těm fotkám dává ještě víc pohody ;-)

  OdpovědětVymazat
 4. Nádherný Gábuško <3 a kabát mi vubec nevadí!!

  OdpovědětVymazat
 5. Gábi kabát je náhodou super a moc Ti sluší :)))

  http://lifewithveronica.blogspot.cz/

  OdpovědětVymazat
 6. naopak ten kabát je úžasný, nemůžu se na něj vynadívat! ty jsi takové sluníčko :)

  OdpovědětVymazat
 7. Krásny outfit ♥ Kabátik sa mi veľmi páči:)

  Saja Frey blog

  OdpovědětVymazat
 8. Outfity mě hrozně baví, protože máme celkem podobný styl :) A kabátek se ještě neokoukal :D Jinak v dobrým slova smyslu závidím koncerty, letos mě skoro žádný nečeká..až na colours of ostrava a JB (haha :D)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Tak to jsem ráda, že jsem se ti trefila do vkusu:) Já mám těch koncertů vážně hodně:D teď mám v plánu 3 a možná přibyde ještě jeden a RFP:D

   Vymazat

Instagram

Theme by STS