Social Media

Breakfast diaryKrásný pondělní večer!
Doufám, že máte všichni stejně skvělý začátek týdne jako já. Povedlo se mi zdolat nejtěžší zkoušku, která mě od čtvrtka žrala všechen čas, sílu a hlavně duševní klid a mír! Teď už mi zbývá pouze jedna jediná zkouška, která přijde na řadu za týden ve středu (držte pěstičky), a tak mám aspoň pár volných dní, kdy se budu věnovat milovanému příteli, rodině, cvičení, uklízení a zvelebování pokoje (i když to možná proběhne až po té poslední zkoušce) a samozřejmě taky vám a novým článkům.

Dnes bude hlavním tématem jídlo! A hlavně snídaně. Protože se považuji za krále snídaní, který si dělá královské snídaně a při jejich požívání si opravdu přijde jako v království. Dobře, ne každý den mám čas si dělat pětichodové menu se sladkým, slaným, zdravým a nezdravým, ale vážně se každý den, když ulehám do postele, těším na ranní snídani. I když většinou se vlastně těším už hned po snídani na další den a další snídani:D.

Takto vypadá snídaně podle mých představ - jogurt s müsli a ovocem, něco slaného a pro jistotu ještě něco sladkého navíc (i když kukuřičný chlebíček s medem nic moc teda-nedoporučuju) a zelený čaj.


Takto vypadá snídaně během Vánoc -jogurt s banánem, vánočka s máslem, cukroví a čaj.


Takto vypadá snídaně pro dva během Vánoc - vánočka už došla:(.


Takto vypadá snídaně u taťky - pečivo se šunkou, zelenina, ovoce, pribináček a nejlepší mňamka s čokoládou...a pro jistotu dva čaje.


Takto vypadá snídaně u taťky pro dva - ovesná kaše s banánem, šunka + zelenina, další moc dobrá sladká věc tentokrát s tvarohem a čaj.


Takto vypadá snídaně, kterou jsem ale doopravdy nesnědla. Na fotce to tak nevypadá, ale ten pomeranč byl fakt gigantickej! Takže pár plátků a pribináček byly k svačině.


A takto vypadá další snídaně, kde vás už nic nepřekvapí.

Sečteno, podtrženo - nejradši mám snídaně, které obsahují buď jogurt nebo kaši (protože pokud nesnídám jogurt, tak si ho beztak musím dát během dne, moje tělo bez něj naříká a nadává), koláčky a podobné po-kterých-se-dobře-tloustne věci si při snídani rozhodně neodpírám (právě naopak je spíš vyžaduji:D) a když je ještě něco slaného, jsem nejspokojenější.

Budu moc ráda, když mi napíšete, co nejraději snídáte Vy, protože co se jídla týče, ráda se inspiruji a hledám, co dalšího bych si ještě mohla dát O:).

Já jdu cvičit a těšit se na zítřejší ráno (vy víte proč:D). Mějte se krásně!

11 komentářů

 1. Teda, našla jsem tvůj blog teprve včera, ale hned mě napadlo, že si fakt drobná, takže klobouk dolů, že to do sebe všechno nacpeš!:)

  OdpovědětVymazat
 2. Jídlo vypadá naprosto lákavě! baví mě takové fotky :)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Tak to mám radost:) mám jich v záloze ještě spoustu:D:)

   Vymazat
 3. Ty jo, to bych asi vsechno nesnedla :D já vetsinou snidam bily jogurt + musli nebo cel. bagetku s sunkou nebo syrem :) nebo taky ovocíčko

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. tak to máme podobně, jen já většinou mám všechno no:D když je doma dost potravin:D:)

   Vymazat
 4. Také miluji snídaně, ale na takto velké nemám bohužel čas :(, nejraději mám ovocné müsli s mlékem a také pravidelně popíjím buď neslazený zelený čaj nebo nějaký jiný s medem :).

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Tak to já si na přípravu snídaně vždycky najdu čas:) buď si dřív vstanu, nebo si ji předpřipravím už večer:)

   Vymazat
 5. Snídaně miluju, ale takové královské si dopřávám na dovolené. Doma na to není čas a taky mě nebaví příprava! Super! :)

  http://miss--xy.blogspot.cz/

  OdpovědětVymazat

Instagram

Theme by STS