Social Media

Fake Brandy Melville Top

25.10.-7

Čauky!
Původně jsem myslela, že vám dnes budu psát o něčem negativním, ale jelikož jste byli nejhodnější a napsali mi tak super komentáře k poslednímu článku, nemůžu vám to udělat:D Vážně si moc cením toho , že jste se mi svěřili s vlastními zkušenostmi, radami apod. Nevím, jak to máte vy, ale co se týče stravy, já ji řeším hodně a pokud tohle nešlape, jak má, a já vím, že moje tělo není stoprocentně v pořádku, nejsem moc schopna dělat ani jiné věci. Neřekla bych, že bych byla posedlá jídlem a svou vlastní postavou, ale řekněme, že za prvé - jsem holka (a která holka tohle aspoň trochu neřeší) a za druhé - mám taťku, který se vážně snaží jíst i žít co nejzdravěji, což má samozřejmě i na mě nějaký vliv. Takže bych vám chtěla ještě jednou poděkovat, protože je hezký vědět, že v tom nejsem sama a mám tak super čtenáře, kteří mě hned hodí do lepší psychické pohody♥

Ale už dost o jídle:D Dneska vám chci ukázat další outfit, který jsme fotili ještě před tím, než se mi rozbil notebook a fotky jsem vám tedy nemohla ukázat dřív. Ale jelikož je teď venku takový super teplo (brala bych to tak celý listopad a v prosinci ať si hezky sněží), je tenhle outfit vlastně použitelný i teď. A teď k názvu - tričko mám z Pull&Bear, ale hrozně mi připomíná topy z Brandy Melville♥ Kupovala jsem ho na Mallorce, ale k sehnání je i u nás. Docela lituju, že jsem si ho nepořídila i v jiných barvách, protože je hrozně pohodlný a vypadá, že by mohlo být i docela kvalitní:) Jak se líbí vám? A vlastně i celkový look?

25.10.-1

25.10.-4

25.10.-5

25.10.-6

25.10.-8

25.10.-9

25.10.-11

25.10.-12

25.10.-10

25.10.-13

25.10.-2

25.10.-14

25.10.-3

Top - Pull&Bear
Jeans - H&M
Necklace - Reserved
Jacket - Mango
Bag - Zara
Earrings - Mango
Sunnies - Elle

Přeju vám krásnou středu a čtvrtek a v pátek nebo sobotu se zase ozvu. Dnes jsem celý den ve škole:'( ale zítra mě čeká oběd s kamarádkou a večer party s kolegy z práce, jupíí!

G

16 komentářů

 1. Jsi nádherná! :) Můžu se zeptat kolik měříš a vážíš?

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. :O děkuju moc!! Nesnáším tyhle čísla a vůbec mluvení o nich, ale dobře..165cm a 53kg

   Vymazat
 2. Veľmi pekný outfit ! Pristane ti to ! :)
  my blog : THE COLORFUL THOUGHTS

  OdpovědětVymazat
 3. jeej, to triko je úžasný! a líbí se mi i řetízek :) jsi kočka Gabi <3

  JULI JULI blog

  OdpovědětVymazat
 4. Skvělý Gábi, jsi úplný sluníčkoo <3:)

  OdpovědětVymazat
 5. Ty jsi prostě hrozná kočka!!!

  OdpovědětVymazat
 6. To ti tak neuvěřitelně sluší :) !

  runeatandtravel.blogspot.com

  OdpovědětVymazat
 7. Skvělý ! Parádní bundička a fajn tenisky ! Jsi krásná holka :) V neposlední řadě jsi našla úžasné místo na focení

  OdpovědětVymazat

Instagram

Theme by STS