středa 28. března 2018

Shopping day with Deli

P3247405

Ahoj holky!
Jaký máte zatím týden? Já už nedočkavě vyhlížím čtvrteční večer, kdy začne velikonoční volno! Změna času mi nějak dala zabrat a každé ráno se mi teď hrozně špatně vstává. Normálně už jedno očko otevírám pět minut před budíkem, a když začne hrát známá melodie, už jsem většinou oběma nohama na svým teplým koberečku a běžím se umýt a malovat, abych se co nejdřív mohla pustit do snídaně. Ale teď? Svoji ideální představu o strávení celého dne vidím být zakuklená v peřině a maximálně si číst knížku (i když ne, při čtení se mi chce ještě víc spát :D). Řekněte mi, prosím, že to někdo máte stejně.

Ale tenhle víkend výjimečně nejedu domů a naopak domov přijede za mnou, takže se už nemůžu dočkat! Jen jedno minus to s sebou nese, neuvidím se celých 14 dní s Delinkou. Vždycky skoro brečím, když vidím ty její očička při loučení. Spíš se spolu skoro ani neloučíme, řeknu jí jen letmý "papa" a pak letím na vlak, protože u nějakýho mazlení bych pravděpodobně tu Vltavu vybrečela.

P3247389
1

Poslední víkendy jsme se ale užily až až.

Třeba když mě po mojí narozeninový oslavě nenechala vyspat, neustále potřebovala zabírat jiný místo na mojí peřině a škrábala mě packou po zádech, abych jí vymyslela nějaký nejlepší řešení.

Nebo když jsme cestovali autobusem a všichni "spolucestující" na ní šišlali a ptal se kolik jí je. "Jedenáct?" "Jako měsíců?" Ne. Roků. U nás se mladistvý vzhled dědí. Ano, i na psy.

Tím busem jsme vlastně cestovaly za nákupama. Delča měla svůj první velký shopping day. Teda spíš půlhoďku. Déle by to převlékání asi nezvládla. Ale docela překvapila, v mikinkách a vestičkách chodila po obchodě jako modelka! Byly jsme se podívat v Psím butiku, teda spíš v jeho "show roomu", protože spíš funguje jako eshop psibutik.cz. Moc milá dcera paní majitelky nám pomáhala s výběrem a u toho vyprávěla celý příběh eshopu - jak její maminka nemohla skousnout přemrštěné ceny, které její dcera platila za pidi oblečky pro jejich pejska. A jak to vyřešila? Začala je šít sama a rozjela svůj business! To je něco, čemu já říkám woman power!

P3247443
P3247433
P3247408
P3247386

A vyrábí toho tolik! Od parádních triček, přes mikiny s kapucí, po bundičky do té zimy, co nás ne a ne opustit. Zkrátka miliony všemožných psích oblečků i doplňků - to všechno v Psím butiku v Hradci Králové najdete. Nevěděly jsme, co zkoušet dřív a Delča pózovala i v županu!:D Ale už vám je asi z fotek jasné, na co padla volba!
Co na vestičku říkáte?♥

2
P3247412
3
P3247456

Láska moje malinká♥
Schválně mi do komentářů napište, jestli máte taky nějakou malou BFF!
Utíkám spát, dobroou!
G

Článek vznikl na základě spolupráce s psibutik.cz

2 komentáře:

  1. nádherné fotky...taky máme pejska, takže úplně chápu tvoji "závislost" ❤ já se z přechodu času teď vzpamatovala celkem dobře, tak doufám, že už žádná krize ani nepřijde :D

    OdpovědětVymazat